Produkcja ryb w naszym Gospodarstwie Rybackim to: jakość, zdrowie i równowaga ekologiczna

W naszym gospodarstwie rybackim dedykujemy się produkcji ryb najwyższej jakości, łącząc tradycję z nowoczesnymi technologiami. Odkryj, jak nasza produkcja ryb spełnia najwyższe standardy zdrowia, smaku i zrównoważonego rozwoju.

Produkcja ryb - Gospodarstwo Wójcza

Nasze stawy obecnie

Liderzy w branży

Gospodarstwo znajduje się obecnie wśród wiodących gospodarstw typu karpiowego w kraju. Od 2014 Gospodarstwo prowadzi punkt sprzedaży bezpośredniej ryb.

Samowystarczalność w zarządzaniu

Od 2014 Gospodarstwo prowadzi punkt sprzedaży bezpośredniej ryb. Większość remontów stawów wykonywane jest za pomocą sprzętu budowlanego będącego własnością gospodarstwa.

Ciągły rozwój i renowacje

Od roku 2010 do dnia dzisiejszego stawy zostały wyremontowane 
 w 95%. Większość remontów stawów wykonywane jest za pomocą sprzętu budowlanego będącego własnością gospodarstwa.

Produkcja w Gospodarstwie Rybackim „Wójcza” Sp. z o.o.

Dominującym gatunkiem w hodowli jest karp, chociaż zwiększa się z roku na rok udział innych gatunków takich jak sum, szczupak, lin, amur, sandacz. Firma dostarcza klientom żywą rybę tak w wadze handlowej jak i materiał zarybieniowy. Przetwórnia jest najmłodszym działem Gospodarstwa. Staramy się aby produkcja zawsze wykonywana była na zamówienie co zapewni odbiorcom doskonałą jakość naszych produktów. Zaopatrując się u nas macie Państwo pewność, że towar jest zawsze najświeższy i posiada pełny okres trwałości.

Karp

Karp

Karpie są cenione zarówno jako ryby hodowlane, jak i wędkarskie. Ich mięso jest delikatne i smaczne. Często używane w tradycyjnych potrawach kuchni wielu kultur.

Szczupak

Szczupak

Charakteryzuje się wydłużonym ciałem. Szczupaki są cenione zarówno ze względu na emocjonujące połowy, jak i smaczne, białe mięso.

Sandacz

Sandacz

Ceniony zarówno przez wędkarzy, jak i smakoszy ryb. Mięso sandacza jest delikatne i o łagodnym smaku, co czyni go popularnym wyborem w polskiej kuchni.

Łatwy transport
Ekologiczne pakowanie

Wszystkie ryby handlowe są pakowane w lodzie łuskowym i styroboxy o wadze: 5, 10, 20kg. Dzięki czemu możesz wybrać odpowiedni dla Ciebie rozmiar i bezproblemowo przewieźć zakupione ryby.

Sprawdź naszą pełną ofertę ryb handlowych i materiału zarybieniowego

Certyfikaty i dyplomy potwierdzające jakość naszego gospodarstwa rybackiego

Znajdziesz tutaj najnowsze certyfikaty i dyplomy, które potwierdzają jakość naszego Gospodarstwa Rybackiego „Wójcza” Sp. z o.o. Staramy się każdego dnia podnosić jakość naszych usług, aby zapewnić ich najwyższy poziom dla każdego naszego Klienta.

Dyplom medal "Mercurius Gedanensis"

Certyfikat Stałej opieki weterynaryjnej

Certyfikat Najwyższej Jakości Karpia Królewskiego “Najlepsze w Polsce”

Wpis na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Gospodarstwo Rybackie “Wójcza”

Zadzwoń i zapytaj o dostępność i ceny

Szczegóły dotyczące dostępności i cen materiału zarybieniowego w 2024 roku dostępne są pod numerem tel. 517 828 888